Loading...

Komputery

Firma VIP Service prowadzi sprzedaż komputerów dla firm oraz osób prywatnych. Od początku sprzedaży w branży komputerowej firma koncentrowała się na dwóch „gałęziach” sprzętowych. Jedna z nich to nowy sprzęt komputerowy lubelskiej firmy ICom Computer do niedawna występującej pod nazwą INTERCOM Sp. z o.o. W szerokiej ofercie naszej znajdują się komputery stacjonarne klasy PC jak także szeroka gama komputerów przenośnych. VIP Service jest w stanie zaspokoić każde potrzeby klienta – nawet te najbardziej wyszukane, oferujemy w swojej propozycji sprzęt bardzo zróżnicowany, od najtańszych komputerów zbudowanych na platformie Celeron, do najnowszych technologii opartych na procesorach dwurdzeniowych. W ofercie znajdziecie Państwo także urządzenia peryferyjne : monitory, drukarki, skanery, klawiatury, myszki a także oprogramowanie do prowadzenia działalności firm Comarch (CDN), Insert (Subiekt). Wykonujemy także wszelkie modernizacje i rozbudowę sprzętu zakupionego przez Klienta.

Drugą „gałęzią” jest sprzedaż poleasingowego sprzętu komputerowego renomowanych marek światowych dostępnych na każdą kieszeń. W tej dziedzinie także staramy się sprostać wszelkim życzeniom Klienta. Zadowolenie Klienta jest dla nas potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. W ofercie firmy VIP Service znajdują się zestawy komputerowe takich firm jak :

Nasza oferta artykułów jest cały czas poszerzana o nowe pozycje dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić prawie natychmiastową dostępność poszukiwanych produktów.

W celu uzyskania informacji na temat sprzętu nowego jak i poleasingowego zapraszamy do kontaktu poprzez formularz zgłoszeniowy lub kontakt telefoniczny.

Kontakt

Dane kontaktowe

VIP Service Grzegorz Kowalik
ul. Fabryczna 3/3, 20-301 Lublin
tal./fax (081) 446 59 45
mobile (501) 766 007


Napisz do nas


Przepisz kod obrazka: captcha